Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Rozumiem

Kontakt: 81 441 24 24
Infolinia czynna w dni robocze od 10:00 do 17:00

 • Więcej widoków

  Encanto do Brasil Brazilian Keratin Zestaw do keratynowego prostowania włosów 3x100 ml

  Oceń ten produkt jako pierwszy

  Normalna cena: 64,90 zł

  Cena promocyjna: 59,89 zł

  Dostępny

  Czas i koszt dostawy: od 24 godz. od 6,50 zł
  Informację


  Bezpłatna dostawa: od 300,00 zł
  Informację

  Kupując produkty: za 300 zł płacąc przelewem bankowym lub za 400 zł płacąc przy odbiorze otrzymujesz  bezpłatną dostawę Kurierem Inpost na terenie Polski.


  Otrzymane punkty rabatowe: 118 pkt.
  Informację

  Aby zamienić punkty na dodatkowy rabat musisz posiadać konto w sklepie cosmetic24.pl

  ENCANTO DO BRASIL Brazilian Keratin to doskonały zabieg prostowania włosów oparty na brazylijskiej keratynie.

  Prezentowany tutaj zestaw składa się z trzech produktów:

  Encanto do Brasil Brasilian Keratin Clarifying Shampoo 100 ml

  Encanto do Brasil Brasilian Keratin Straightening Treatment 100 ml

  Encanto do Brasil Brasilian Keratin Post-Treatment Conditioner 100 ml

  Rewolucyjny zabieg pozwala wygładzić lub wyprostować włosy i cieszyć się uzyskanym efektem przez okres od 2 do 4 miesięcy.

  Opiera się na keratynie, naturalnym, głównym składniku włókna włosowego, które ulega uszkodzeniu w wyniku oddziaływania naturalnych czynników środowiska (słońce, wiatr, deszcz itd.) oraz zabiegów termicznych i chemicznych takich jak: częste używanie prostownicy, koloryzacja, trwała ondulacja itp.

  Pomaga wygładzić włosy niezależnie od tego czy są one suche, zniszczone, cienkie, grube, puszące się lub kręcone. Efekt jest zawsze ten sam - włosy odzyskują zdrowy i piękny wygląd.

  Encanto do Brasil Brasilian Keratin Clarifying Shampoo to pierwszy element, mający przygotować włosy przed właściwym zabiegiem prostowania włosów.

  Szampon ma za zadanie oczyścić włosy z wszelkich zanieczyszczeń pozostałych po produktach stylizacyjnych, koloryzacji, zabiegach chemicznych.

  Skład: Water(Aqua), Mea Sulfosuccinate, Alfa Olefin Sulfonate, Cocoamidopropyl Betaine, Hydrolized Wheat Protein, Glucose, Organic Neutral Henna Extract, Organic Cherry Bark Extract, Organic Camomile Extract, Organic Green Tea Extract, Fragrance.

  Encanto do Brasil Brasilian Keratin Straightening Treatment to drugi, główny element zabiegu prostowania włosów.

  Kuracja ma za zadanie uzupełnić braki keratyny we włóknie włosa dzięki czemu włosy staną się mocne, elastyczne, miękkie, proste i gładkie.

  Skład: Water(Aqua), Hydrolized Keratin, Polyquaternium -7 Guar Hydroxypropyltrimonium, Hydrolized Wheat Proteins, Wheat Oligosaccharides, Cherry Bark Extract, Camomile Extract, Neutral Henna Extract, Sage Oil, Tangerine Oil, Geranium Oil, Fragrance, PEG-12 Dimethicone, Amino Acid, Cyclohexenecarbox-Aldehyde, Henel Extract.

  Encanto do Brasil Brasilian Keratin Post-Treatment Conditioner to trzeci, ostatni element zabiegu prostowania włosów.

  Odżywka ma na celu utrwalić uzyskany efekt wygładzania włosów.

  Skład: Water(Aqua), Guar Hydroxypropyltrimonium, Hydrolized Wheat Proteins, Wheat Oligosaccharides, Cherry Bark Extract, Camomile Extract, Neutral Henna Extract, Sage Oil, Tangerine Oil, Geranium Oil, Fragrance.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

  Na jakiego rodzaju włosach można stosować kurację keratynowego prostowania włosów ENCANTO DO BRASIL Brazilian Keratin?

  Keratynowe prostowanie może być wykonane na praktycznie każdym rodzaju włosów: farbowanych, naturalnych, kręconych, z pasemkami. Nie zaleca się stosować produktów na włosach mocno zniszczonych od wcześniejszych zabiegów rozjaśniania i dekoloryzacji.

  Do jakiej temperatury powinna być nagrzana prostownica aby prawidłowo wykonać zabieg?

  Zaleca się korzystanie z prostownicy o minimalnej temperaturze nagrzania 215°C - 232°C.

  Chcę również zafarbować moje włosy. Kiedy powinnam to zrobić?

  Koloryzację włosów należy wykonać przed zabiegiem (najlepiej ok. 2 tygodnie przed kuracją).

  Jeśli nie jest to możliwe, koloryzację włosów można wykonać w odstępie czasowym minimum 2 tygodnie po wykonaniu zabiegu. Pamiętaj, że nigdy nie należy farbować włosów w tym samym okresie co zabieg.

  Chciałabym, podciąć swoje włosy. Kiedy powinnam to zrobić?

  Zaleca się przycinanie lub strzyżenie włosów po przeprowadzeniu kuracji, gdyż czasami na niektórych rodzajach włosów może być widoczne rozdwojenie końcówek po przeprowadzeniu zabiegu keratynowego prostowania.

  Używałam wcześniej kosmetyków innej marki do keratynowego prostowania włosów. Czy mogę zastosować ENCANTO DO BRASIL Brazilian Keratin?

  Tak, oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań - wybór kosmetyków to całkowicie osobiste preferencje!

  Czy kuracja ENCANTO DO BRASIL Brazilian Keratin może być stosowana u dzieci?

  Tak, jednak zalecamy stosowanie kuracji u dzieci w wieku powyżej 10 lat.

  Czy ENCANTO DO BRASIL Brazilian Keratin może być stosowane u kobiet w ciąży?

  Nie zalecamy wykonywania zabiegu na kobietach w ciąży lub karmiących piersią.

  Przez jaki okres utrzymują się efekty zabiegu?

  Efekty będą widoczne do 4 miesięcy i zanikają stopniowo z każdym myciem włosów.

  Po jakim czasie mogę powtórzyć zabieg?

  W zależności od indywidualnych preferencji i uwarunkowań, niektóre kobiety nie mają potrzeby wykonywać zabiegu częściej niż co 4-5 miesięcy. Jednak niektóre kobiety wykonują kurację keratynowego prostowania włosów znacznie częściej. To zależy od indywidualnych preferencji i rodzaju włosów.

  Instrukcja dotycząca prawidłowego wykonywania zabiegu wydaje się być czasochłonna. Czy mogę pominąć któryś z kroków?

  Nie! Ze względu na wykorzystanie w kosmetykach ENCANTO DO BRASIL Brazilian Keratin unikalnej formuły dzięki, której włosy można już umyć tego samego dnia po zabiegu, konieczne jest, aby stosować się dokładnie do wszystkich etapów w celu uzyskania odpowiednich rezultatów.

  Ostatnio używałam innej marki kosmetyków do keratynowego prostowania włosów. Po zabiegu należało wstrzymać się z umyciem włosów przez ok. 2-4 dni. Czy to samo muszę zrobić w przypadku ENCANTO DO BRASIL Brazilian Keratin?

  Nie jest to konieczne, możesz umyć włosy już w tym samym dniu!

  Co mogę zrobić, aby złagodzić ewentualną wrażliwość na nieprzyjemny zapach produktu?

  Podstawą jest prawidłowa wentylacja. Unikaj małych pomieszczeń, stosuj dodatkową wentylację w postaci wentylatorów lub otwartych okien. Ponadto, zawsze należy używać rękawiczek i maski ochronnej na twarz.

  Sposób Użycia

  Przygotuj: Zestaw Encanto do Brasil Brazilian Keratin, rękawiczki, plastikową miseczkę, maseczkę, grzebyk, prostownicę nagrzewającą się w zakresie temperatur 215°C - 230°C.

  Zabieg przeprowadź w przestronnym, dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

  Wszystkie produkty przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć.

  1. KROK

  Kilkukrotnie dokładnie umyj włosy niewielką ilością szamponu Encanto do Brasil Brasilian Keratin Clarifying Shampoo i osusz je ręcznikiem tak aby pozostały wilgotne. Nie używaj w tym celu suszarki.

  2. KROK

  Załóż rękawiczki i maseczkę. Dobrze wstrząśnij butelkę Encanto do Brasil Brasilian Keratin Straightening Treatment przed użyciem, a następnie wyciśnij do miseczki pożądaną ilość preparatu.

  Przed rozpoczęciem zabiegu zrób próbę uczuleniową na małym fragmencie skóry. Po krótkim okresie czasu, jeżeli skóra nie zaczerwieniła się kontynuuj zabieg.

  Podziel włosy na bardzo małe partie, a następnie za pomocą pędzelka rozprowadź preparat na włosach w odległości 1-2 cm od skóry głowy, aż po same końce.

  Unikaj kontaktu preparatu ze skórą głowy. Aby mieć pewność że preparat nie będzie miał styczności ze skórą głowy, możesz użyć folii aluminiowej, jak przy zabiegach koloryzacji.

  Rozpocznij od dolnych partii. Po nałożeniu przesuń dłońmi od nasady do końców i w odwrotnym kierunku kilka razy, upewniając się że każdy włos został właściwie pokryty preparatem. Gdy pokryjesz produktem całe włosy, odczekaj 15 minut.

  3. KROK

  Wysusz włosy suszarką na wysokich obrotach stosując chłodny lub średnio-ciepły strumień powietrza, aż do całkowitego wysuszenia. Włosy muszą być całkowicie suche! Zlekceważenie tego zalecenia spowoduje, że efekt zabiegu nie będzie aż tak spektakularny!

  Jeżeli masz wrażliwe oczy przytrzymaj wilgotny ręcznik przy twarzy podczas suszenia. Ma to na celu ochronić przed łzawieniem oczu.

  Cienkie i nieduże pasma włosów wyprostuj za pomocą prostownicy rozgrzanej do temperatury 215°C-230°C sześć, siedem razy każde pasmo, zachowując kilkunastu sekundowy odstęp pomiędzy każdym prostowaniem.

  Po wyprostowaniu całych włosów odczekaj 30 minut.

  Wskazówka: Jeżeli zależy Ci na efekcie uniesionych włosów od nasady prostuj pasma trzymając je w górze.

  4. KROK

  Umyj włosy ponownie szamponem oczyszczającym Encanto do Brasil Brasilian Keratin Clarifying Shampoo. Osusz włosy ręcznikiem, usuwając z nich nadmiar wody tak aby pozostały wilgotne. Nie używaj suszarki!

  Za pomocą pędzelka do aplikacji zacznij nakładanie odżywki Encanto do Brasil Brasilian Keratin Post-Treatment Conditioner dzieląc włosy na małe pasma. Nakładaj preparat w odległości 1-2 cm od skóry głowy, aż po same końce. Unikaj kontaktu preparatu ze skórą głowy. Gdy pokryjesz produktem całe włosy, odczekaj 15 minut i spłucz włosy wodą, pozostawiając na włosach około 50% odżywki.

  5. KROK

  Wysusz włosy suszarką chłodnym lub średnio-ciepłym strumieniem powietrza, następnie rozdziel całkowicie suche włosy na małe pasemka w celu ułatwienia sobie tej czynności oraz poprawienia dokładności suszenia. Następnie wyprostuj włosy prostownicą rozgrzaną do temperatury 215°C-230°C dzieląc je na małe pasma. Sześć, siedem razy każde pasmo. Tak oto zakończyliśmy zabieg. Teraz możesz cieszyć się niesamowitymi rezultatami zabiegu. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących mycia włosów. Możesz to zrobić w dowolnym momencie.

  PAMIĘTAJ!

  WSZYSTKIE PUNKTY INSTRUKCJI SĄ NIEZBĘDNE DO PRAWIDŁOWEGO PRZEPROWADZENIA ZABIEGU. W 3 ORAZ 5 KROKU WSKAZANE JEST SUSZENIE WŁOSÓW NAJLEPIEJ CHŁODNYM LUB ŚREDNIO-CIEPŁYM STRUMIENIEM POWIETRZA. ZALECA SIĘ UŻYCIE PŁASKIEJ SZCZOTKI, WŁOSY BĘDĄ WTEDY GŁADSZE I PROSTSZE.

  Seria Encanto do Brasil
  Pojemność 100 ml + 100 ml + 100 ml
  Zastosowanie prostowanie włosów

  Napisz własną opinię

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
  Ocena
  * wymagane pola